Béčko a déčko opět bez bodu, céčko zvládlo důležitý duel s prvním Josefovem

22.09.2015 08:03

Termiti Loket B - Cheza Sokolov 4:6            

Branky: Kuře 2, Květák, Macin    

Sestava: Kolja - Květák, Carda, Macin - Kolombo, Ruty, Kuře

 

Podzimní deprese, tak by se daly shrnout výsledky béčka v nové sezoně. Jako mlha sedící v údolí, sedí deka proher na Termitech v domácím prostředí podpořený stánkem s občerstvením, obklopený diváky. Béčko předvedlo otřesný vstup i závěr utkání. Proti dvojnásobné přesile ve střídání oproti soupeři, předvedli termiti krásný obrat utkání z 0:2 na 4:2. Ovšem to samé se povedlo soupeři, který soustředěným výkonem otočil na konečných 6:4. V hodnocení nezaujatých diváků nejčastěji kolovala otázka proč hrát power play od začátku utkání? V aktuální tabulce pouze dvě výhry oproti čtyřem prohrám, něco je asi špatně...

 

Termiti Loket C - 1.FK Josefov 3:0            

Branky: Kuře, Macin, Mosli    

Sestava: Kolja - Valtič, Carda, Macin, Zlatan - Vaci, Kuře, Mosli, Čenda

 

Poslední kola dokázalo vyhrát pouze jedno družstvo Termitů. Tentokrát se to podařilo céčku, které ve veledůležitém utkání porazilo první Josefov. Nutno ocenit nulu v kolonce obdržených gólů, která byla výsledkem dobře odvedené obranné práce, podpořené kvalitním výkonem golmana. V podstatě s přehledem odehrané utkání. Jen tak dále!

 

Termiti Loket D - Beverly Horní Slavkov 3:9            

Branky: Zlatan, Kolombo, Bulifon   

Sestava: Bart - Fernet, Zlatan, Valtič, Krtek - Zlatan, Kolombo, Bulifon

 

Ten, kdo přežil otřesný nedělní zážitek v podobě zoufalosti béčka, byl podroben totální zkoušce odolnosti, sledováním zápasu déčka proti Beverly. Jen díky nadprůměrnné konzumaci ve stánku, který byl jediným světlým momentem této neděle, se dala tato udáslost přežít. Jeden divák, který nastřádal během dopoledne 2 pod kůží mi řekl, že jedinou kloudnou akcí domácích byl obětavý výkon Zlatana, podpořený gólem.