Noční Kleť 2016 - program

01.11.2016 13:51

Vážení turisté!

Dne 11. 11. 2016 pořádá Sokol Zliv pochod "Noční Kleť", kterého se náš turistický oddíl již jednou zúčastnil. Tentokrát mají šanci přidat se i další.

PROGRAM AKCE:

Odjezd: 5:39 Bus z Loketského autobusáku na Sokolov, v 5:50 vlak do Chebu, odkud nám jede Pendolino do Plzně. Právě proto jedeme v tento čas, abychom se svezli tímto nevšedním vlakem a poseděli v jeho restauraci. V 9:06 jsme ve Strakonicích, kde přerušíme jízdu a prohlédneme si město. Vlak do Zlivi nám jede ve 12:23 a ve 13:19 jsme na místě. Ve Zlivské sokolovně si uložíme spacáky a karimatky a pomalu se přesuneme na vlak do Holubova, odkud začíná noční výstup na Kleť. Z Kleti bychom nad ránem měli dojít do Zlivi, kde nás bude čekat dopolední spánek v sokolovně, pak výlet do Českých Budějovic a přesun na Hlubokou, kde proběhne bowlingový zápas mezi Loktem a Zliví. (nominováno bude 8 hráčů). Z Hluboké se přesuneme do krásné hospody v Municích, kde se najíme, posedíme a ke spánku se přesuneme opět do Zlivské sokolovny. Zpět jedeme v neděli v 9:21 opět Pendolinem a v Lokti jsme ve 14:09. 

Nezapomeňte si čelovky, svačinu a reflexní pásky!

S pozdravem, turistický oddíl, Loket.

 

Vážení turisté!

Reaguji na výtky některých z vás o ranním Busu z Lokte. Protože by to opravdu bylo našponované, pojedeme o chvíli dřív, a to v 5:22 z autobusáku z Lokte. Je to Slavkovák a v Sokolově je v 5:40. Jinak vše dle původního plánu.

S pozdravem, turistický oddíl Loket

 

Vážení turisté!
Černej dědek mi kladl na srdce, abych všem účastníkům Noční Kleti připomněl, že si nemají zapomenout přezůvky do sokolovny! Je tam přísný správce!
S pozdravem, turistický oddíl Loket.