Po delší době opět všechny týmy na vítězné vlně!

04.10.2015 18:34

Termiti Loket B - Favorit Sokolov 14:1           

Branky: Forest 7, Kolja 3, Ghiňa 2, Mosli 2    

Sestava: Sňóza - Kolja, Ghiňa, Zlatan - Kuře, Forest, Mosli

 

Výborný vstup do utkání, podpořený nevídaným střeleckým koncertem Foresta, zajistil Termitům klid na kopačky, který zúročil v dalším průběhu zápasu. Po výborném výkonu se cifra vstřelených gólů nakonec zastavila až na úctyhodném čísle 14. Už při zápase si tak po delší době mohli fanoušci skandováním vychutnat teprve třetí výhru béčka v soutěži. Jen tak dále!

 

Termiti Loket C - AC Lítov 6:4           

Branky: Macin 3, Kolombo 2, Kuře    

Sestava: Evžen - Carda, Gatůzo, Valtič, Zlatan - Kuře, Kolombo, Macin, Květák

 

V tomto zápase tahali většinu času Termiti za kratší konec a většinu času prohrávali. Několika hráčům domácích se zápas výrazně nepovedl. Nejhorším byl Gatůzo, který zavinil polovinu všech gólů v Evženovo síti. Naštěstí ale měli Termiti v sestavě Macina, který pro domácí zápas vyhrál. Dalším důvodem Termitího vítězství bylo fyzické odpadnutí Lítova. Vítězství, sice s hořkou příchutí, ale i to se počítá!

 

Termiti Loket D - FC Chodov 3:0           

Branky: Kuře 2, Mosli    

Sestava: Evžen - Zlatan, Fernet, Krtek, Mosli - Kuře, Kořen, Bulifon, Kolda

 

Soustředěným výkonem především do obrany bralo déčko všechny body Chodovskému FC. Nejlepšího střelce soutěže Pražáka rozhodilo zkušeně psychicky nejen naše družstvo, ale i soudní diváci. Ten, jak se dalo čekat nátlak neunesl a zbytečnými výroky na všechny, nejen na hřišti daroval vítězství našemu týmu. Za zmínku stojí také rodinná souhra Koldy a Kuřete, kteří po rozebrání soupeřovi obrany zakončovali do prázdné brány!