Po zlepšených výkonech opět všechny tři týmy vítězně!

11.10.2015 12:13

Raptors Sokolov - Termiti Loket B 4:7           

Branky:   Forest 4, Ruty, Kuře, Ghiňa

Sestava: Sňóza - Ghiňa, Macin, Mosli - Forest, Kuře, Ruty

 

Forest nabírá grandiózní formu a svýmy výkony táhne i své spoluhráče za vítězstvím. Škoda lacině inkasovných gólů v trochu vypuštěném závěru utkání, jinak by byl výsledek daleko přesvědčivější, nicméně i tak měli Termiti zápas pod kontrolou. 

 

Sedláci Staré Sedlo - Termiti Loket C 3:4           

Branky:   Macin 2, Kolombo 2

Sestava: Sňóza - Gatůzo, Květák, Valtič - Macin, Kolombo, Loutka

 

Napínavé utkání, ve kterém céčko ukázalo zkušený a bojovný výkon, proti výrazně mladšímu týmu Starého Sedla. To se na Termity dokázalo připravit a také vstoupilo lépe do utkání, když se ujali vedení 1:0. Výbornými výkony se blýskli především oba střelci Termitů, kteří svými góly korunovali celkově dobrou hru céčka.

 

Hysterie Sokolov - Termiti Loket D 6:7           

Branky:   Kořen 5, Bulifon, Krtek

Sestava: Evžen - Gatůzo, Krtek, Valtič, Fernet - Kořen, Bulifon, Kolda, Loutka

 

Termiti D hráli první poločas velmi dobře takticky a i když domácí tlačili na pilu, do branky padaly góly pouze z kopaček Termitů. Ty také držel výborný Evžen v brance. Střelecky explodoval Kořen, který si připsal hned 5 přesných zářezů. Termiti sice vedli už 5:1 a 7:3, ale připustili v závěru zbytečné drama, když nekteří hráči hráli jakoby nastoupili v dresech Hysterie  a nahrávali domácím na kopačky. Pět vteřin před koncem navíc zaúřadovala známá Krtkovo velká hlava, které neomylně trefila vlastní branku :). Naštěstí hned poté rozhodčí zapískal konec a tak Termiti mohou slavit druhý víkend za sebou bez prohry.