Poslední podzimní hrací víkend okořenili Termiti výhrami a remízou!

27.10.2015 15:24

Havran Mírová - Termiti Loket B 1:6           

Branky:   Macin 2, Vaci 2, Ruty, Kuře

Sestava: Sňóza - Ghiňa, Macin, Mosli - Forest, Kuře, Ruty, Vaci

 

Zápas, který ze začátku vypadal jako jasná záležitost, se díky inkasovanému gólu na 2:1 proměnil v lehké drama. Škoda velkého množství šancí, které nedokázali hráči využít. Na druhou stranu je potřeba vzdát obdiv gólmanovi soupeře Davidovi Seamanovi, který přiváděl naše útočníky k šílenství. Nicméně výhra jasná a po tragickém startu do soutěže to v aktuální tabulce,na čtvrtém místě, se ztrátou pouhého bodu na druhé místo, nevypadá zas tak zle. Ted už se tým může v poklidu připravovat na halovou sezonu.

 

Dacani Královské Poříčí - Termiti Loket C 5:7           

Branky:   Kuře 5, Loutka, Ghiňa

Sestava: Sňóza - Ghiňa, Valtič, Gatůzo, Karlos - Kuře, Loutka, Bendys, Kolombo

 

Velký boj, ve kterém se týmy střídaly ve vedení nakonec ubojovali Termiti především díky nejlepšímu hráči utkání Kuřeti, který v zápase vstřelil pět gólů. Výkon céčka sice nic moc, ale pozitivem je, že se vyhrává, i když se nedaří. Podzimní část soutěže zakončilo céčko na třetím místě, se ztrátou jediné výhry na vedoucí Josefov.

 

HRB Královské Poříčí B - Termiti Loket D 2:2

Branky:   Kořen, Evžen

Sestava: Evžen - Zlatan, Fernet, Doktor - Bulifon, Kořen, Loutka

 

Souboj o příčky nejvyšší byl viděn v neděli ráno na umělé trávě v Poříčí. Vyrovnaný průběh utkání narušil poprvé soupeř, který dokázal jednu z šancí procpat až za Evžena, který hájil naší branku. Netrvalo dlouho a céčko vyprodukovalo kontr, kde na jeho konci byl nadvakrát v zakončení uspěšný Kořen. Chvíli před pauzou pak opět strhnuli vedení na svou stranu Hrbáči, díky proměněné standartní situaci. Poslední tečku za utkáním udělal Evžen, který ačkoli nastupuje na pozici golmana, umí také občas vystřelit a občas i trefit zařízení. Bůh bláznů byl dnes přítomen a tak Evžen nechytatelnou střelou zajistil déčku z utkání důležitý bod. Díky zaváhaní Svince tak déčko přezimuje na výborné druhé pozici!