Termiti smázli Flamengo, poté však nestačili na FK Lochotín

01.12.2015 20:28

    Další dvě kola má za sebou soutěž futsalové divize C. V něm na nás v prvním utkání čekal tradiční rival z okresního přeboru Flamengo Březová, a tak se čekal opět kvalitní a především emocemi nabitý futsal. Kvalita ovšem byla od začátku utkání především na naší straně. S přehledem hrající Termiti soupeře nepouštěli do vážnějších akcí, a když už se přeci jen hosté dostali před naší bránu, stál v ní skvělý Dvořka, který měl pro tento zápas zavřeno. Březovští tak museli zkousnout prohru a navíc bez jediného vstřeleného gólu. Po takticky vyspělém výkonu tak Termiti brali zaslouženě vítezství v poměru 4:0.

 

    Ve druhém zápase došlo k souboji druhého celku souteže Lochotína a suveréně prvních Termitů. Soupeř se prezentoval taktickým, zkušeným dojmem a i přes to, že jsme se dostali do jednobrankového vedení byl od zažátku utkání vidět rozdíl vyspělosti soupeře oproti utkání s Flamengem. Lochotín trpělivě čekal na chyby v obraně, které dokonale dokázal trestat. I přes velký tlak v posledních minutách tak Termiti museli poprvé sklonit hlavy po závěrečném hvizdu. I přes prohru patří Termitům stále první místo v soutěži.

 

Poděkování opět patří Termitským Ultras, kteří po celá utkání bavili halu svýmy nacvičenými chorály.

 

V dalších zápasech čeká Termity v sobotu opět v hale míčových sportů v Karlových Varech od 15:00 ASK Rád a hned poté SK Interobal Plzeň B.

 

Termiti Loket : Flamengo Březová 4:0

branky: Šelli, Mates, Štěrbis, Kolja

 

Termiti Loket : FK Lochotín 2:4

branky: Bláža, Vaci 

 

sestava: Dvořka - Kolja, Mates, Bláža - Šelli, Vaci, Carda, Štěrbis

trenér: José Mourihno Veszpremi