Termiti zažívají nejhorší vstup do sezony za posledních 5 let, prapor vítězství pozvedlo pouze déčko

13.09.2015 21:42

Celtic Citice - Termiti Loket B 7:3            

Branky: Ghiňa, Kolja, Forest  

Sestava: Sňóza - Ghiňa, Kolja, Květák - Ruty, Forest, Kolombo

 

Po špatném nástupu, kdy Termiti byli nejspíše na nedělním dýchánku, prohrávali brzy 1:0 a už se nedokázali vrátit zpátky do hry. Když už konečně stáhli skóre utkání na rozdíl jediné branky 4:3, zkusili hru bez brankáře. To ovšem možná spíše hře uškodilo, než pomohlo a konečný výsledek byl tedy 7:3. Asi je na čase začít trénovat. I ten největší fotbalista je bez tréninků poliviční. Samozřejmě jako praví bojovníci neskládáme zbraně a stále máme jen ty nejvyšší cíle, i když je nutno uznat, že pod manažerem Vacim se začíná pořádně houpat židle. Podle jeho slov jsou dokonce tři nohy už nalomené :).

 

La Koruna Sokolov - Termiti Loket C 4:3          

Branky: Vaci, Valtič, Ghiňa     

Sestava: Evžen - Gatůzo, Valtič, Karlos, Carda - Ghiňa, Kolja, Vaci, Kolombo

 

Termiti C se bohužel vezou na špatné vlně a podruhé za sebou prohráli. I tentokrát na ně vyrukoval výborně připravený soupeř a i tentokrát to byl vyrovnaný zápas, který byl chvíli před koncem vyrovnaný 3:3, a také tentokrát ho nakonec Termiti prohráli 4:3. V závěru ještě Kolja neproměnil desítku a nutno dodat, že zápas se tentokrát moc nepovedl ani Evženovi.

 

 

AC Shooters Horní Slavkov - Termiti Loket D 0:6         

Branky: Loutka 2, Kořen 2, Carda, Krtek     

Sestava: Evžen - Gatůzo, Carda, Fernet, Krtek - Kořen, Loutka, Bulifon, Kolda

 

Déčko konečně zabralo a předvedlo výkon, na který můžou být hráči po dlouhé době hrdí. Rozdílem třídy na velkém hřišti převálcovali Shooters, když explodoval především Loutkin. Nadprůměrné výkony předvedli také Krtek, Evžen a Carda, který po spolupráci s Loutkou vstřelil gól, který by se stal kandidátem na gól roku!